2022 Resmi Tatiller ve 2022 Tatil Günleri Listesi

2022 Tatil Gunleri listesi

2022 Resmi Tatil Günleri; 2022 Resmi Tatil Günleri ile tatil planlarınızı erken olarak şimdiden planlaya bilirsiniz. Villa Tatil Günleri Listesi yeni yılda tatil günlerinde sizlere klavuz olacaktır.

Çoğumuz tatil için oldukça fazla mesai yapmak zorunda kalıyoruz. Ailemiz ve sevdiklerimizde geçireceğimiz keyifli ve kaliteli zaman için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için sizlere resmi tatil listesi hazırladık.

2022 Resmi Tatil Takvimi

Resmi Tatil Günleri 2022 Listesi
Resmi Tatil Günleri 2022 Listesi

Dini ve resmi tatil günleri 2022

2022 resmi tatil günleri vatandaşların gündeminde. 2021 senesinin son günlerinde vatandaşlar ‘2022 yılında kaç gün tatil yapacağız?’ Sorusuna yanıt arıyorlar. Yurt genelindeki milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren 2022 resmi ve dini tatil günleri takvimi belli oldu. İşte 2022 Resmi tatiller;

1 Ocak 2022 – Yılbaşı Tatili

Yılbaşı tatilinin cumartesi gününe denk gelmesiyle, yeni yıla ultra lüks villalarda merhaba diyebilirsiniz. Kalkan ve Fethiye bölgelerinde yer alan ısıtmalı havuzlu, yerden ısıtmalı villalar ile unutulmaz bir yılbaşı yaşayabilirsiniz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Kısa bir molaya ne dersiniz? 23 Nisan tatili yılbaşı gibi Cuma gününe denk dediğinden, Ege ve Akdeniz kıyılarına 3 gecelik bir kaçamak kısa bir dinlenme molası verebilirsiniz. Nisan ayında Ege ve Akdeniz bölgesindeki ılıman iklimin de etkisiyle denize girebilir tüm stresini atabilirsiniz.

2 Mayıs 2022 – Ramazan Bayramı

Yaz sezonunun açıldığı 1 Mayıs tarihinde, 9 günlük Ramazan Bayramı’nı değerlendirmek isteyen misafirlerimiz, uygun fiyatlı ve geniş aile grupları için tasarlanan lüks villalarda Ramazan Bayramını ailecek geçirebilirler.

9 Temmuz 2022 – Kurban Bayramı

Kurban Bayramı arifesi Cuma gününe denk gelmektedir, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile birleştirilirse 9 günlük uzun bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Kalkan ve Fethiye‘de yer alan kiralık villalardan Temmuz ayında Erken Rezervasyon fırsatlarından yararlanarak sizde hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.

2022 Resmi Tatil Fıratları

Villam Online; muhafazakar villalar, balayı villaları, deniz manzaralı villalar başta olmak üzere tüm villa türlerini size en uygun fiyat avantajı ve garantisiyle bulmanızı sağlar.

Villam Online Villa Kiralama
Villa Tatil Fırsatları

Bilgi ve Rezervasyon 0216 470 70 98

Erken Rezervasyon ve Villa Tatili Fırsatları için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Villam Online, Instagram Hesabından takip edebilirsiniz.

Share On Twitter Share On Facebook