Kaş Kalkan Villa Kiralama

Kas Kalkan Villa Kiralama

Kaş Kalkan Villa Kiralama; Türkiye’de tatil yapmak isteyenler için doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir bölge olan Kaş, Antalya merkeze 3 buçuk saat uzaklıktadır. Bölge, antik çağlardan bu yana yerleşim yeri olarak kullanılmaktadır. Kaş, uzun yıllardır sakin ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin tercihi olsa da son yıllarda bölgeye olan yoğun talep özellikle yaz aylarında kalabalığın artmasına neden olmaktadır.

Kalkan ise Kaş ilçesinde bulunan bir mahalledir. Caretta carettaların yaşam alanı, masmavi koyları ve antik kentleriyle Kalkan, tatil severler için ideal bir seçimdir. Bölgede konaklamak için çok sayıda alternatifiniz olsa da size özel bir alana sahip olmak ve vaktinizi gönlünüzce geçirmek için Kaş Kalkan villa kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Kaş Kalkan Bölgesinin Özellikleri

Kaş Kalkan bölgesi, kalabalıklardan bir süre uzaklaşmak ve dinlenmek için iyi bir seçimdir. Ünlü Kaputaş Plajı, Xanthos Antik Kenti bölgede yer alır. Antalya Kaş Kalkan villa kiralama ile bölgenin en güzel noktalarında muhteşem bir manzara karşısında konaklamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Farklı lokasyonlarda yer alan villa seçeneklerimiz sayesinde denize ne kadar uzaklıkta olacağınıza ya da doğayla baş başa kalmaya, kendiniz karar verebilirsiniz. Muhafazakâr aileler, havuzun dışarıdan görülmesini engelleyen çitlerin bulunduğu villaları tercih edebilir.

Kaş Kalkan Bölgesinin Özellikleri
Kaş Kalkan Bölgesinin Özellikleri

Kaş Kalkan Bölgesinde Görülmesi Gereken Yerler

Kaş Kalkan villa kiralama hizmeti, bölgeyi keşfetmek isteyenlere de avantaj sağlar. İlçenin merkezinde yer alan Kral Lahiti ve mezarlar, bölgeye gelir gelmez tarihi zenginlikler hakkında ipucu verir. Antiphellos, Patara, Phellos, İsinda, Pirha, Nisa, Apollonia ve Kekova antik kentleri de geçmişe yolculuk yapacağınız diğer tarihi noktalardır. Likya Uygarlıklar Müzesi, bölgenin tarihini daha yakından öğrenmek isteyenler için mutlaka uğranması gereken bir yerdir.

Kaş Kalkan Bölgesinde Görülmesi Gereken Yerler
Kaş Kalkan Bölgesinde Görülmesi Gereken Yerler

Kaş Kalkan Bölgesinde Villa Kiralamanın Avantajları

Villa kiralama Kalkan bölgesinde tatil yapmak isteyenler için cazip bir alternatiftir. Bu hizmeti cazip kılan nedenlerin başında, kendinize özel bir havuza ve konaklama alanına sahip olmanız gelir. Havuz sadece sizin kullanımınıza ait olduğu için hijyen noktasında herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Kaş Kalkan Bölgesinde Villa Kiralamanın Avantajları
Kaş Kalkan Bölgesinde Villa Kiralamanın Avantajları

Bunun yanı sıra konaklama alanınınız da da sadece siz ve sevdikleriniz bulunur. Böylece yemeklerinizi rahatlıkla yiyebilir ve rahatsız edici gürültülerden uzakta vakit geçirebilirsiniz. Villanızın lüks mü yoksa sade mi olacağına da kendiniz karar verebilirsiniz. Çok sayıda kişinin aynı anda konaklayabileceği lüks bir yapı ya da çift kişilik bungalov tipi yapılar arasından bütçenize göre tercih yapabilirsiniz.

Kaş Kalkan Villa Kiralama Fiyatları

Kaş Kalkan villa kiralama fiyatları; genişlik, oda sayısı, denize olan konum ve sunulan ekstra özelliklere göre farklılık gösterir. Villam Online her bütçeye uygun seçenekler sunarak konforlu bir tatil deneyimini herkes için mümkün kılar. Ailenizi ya da arkadaşlarınızı yanınıza alarak çıkacağınız bu tatili, dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Siz de Villam Online ayrıcalıklarıyla tanışmak için acele edin ve hemen bizimle iletişime geçin!

CANLI WHATSAPP DESTEK HATTI

Share On Twitter Share On Facebook