İslamlar

Villa Açelya

5950 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Ada

4004 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Bağ Evi

5950 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Defne

8400 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Dere

5950 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Derya 2

7000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Falez

5950 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Flora

10500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Gamze

9996 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Hande

9940 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Hestia

10290 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa İmera

12460 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Kafkas

4753 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Kaya

4746 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Melis

4501 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Nil

6496 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

İslamlar villa kiralama fiyatları günlük kiralık villalar, deniz manzaralı, balayı, muhafazakar, ısıtmalı özel havuzlu, jakuzili, lüks villalar. İslamlar kiralık villalar; Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı İslamlar köyü Villa Tatili denilince ilk akla gelen tatil yöremizdir.

Antalya Kaş İslamlar Villa Kiralama

Antalya Kaş İslamlar Villa Kiralama Fırsatları; sizlere benzersiz tatil için harika lokasyonlarda İslamlar Köyü Villa Kiralama için tıklayın!

Doğa harikası bir yapıya sahip olan İslamlar köyünde huzurlu bir villa tatili yapmak adına her yıl binlerce turist bu bölgemize gelmektedir.

Patara ve Kaputaj plajına çok yakın olan bu tatil yöremizde eşsiz koylarda tekne turlarına çıkabilir ve dalış sporu ile ilgili eğitimler alabilirsiniz. Bölgede bulunan Alabalık çiftlikleri ve Alabalık restaurantları sizlere günlük taze balık yeme imkanı sağlamaktadır.

Yemyeşil doğası ve bol oksijeni ile dinlenmenize ve huzurlu bir tatil geçirmenize olanak sağlanmaktadır. Birbirinden farklı kiralık villa seçeneklerimizi, her bütçe ve her tür aile yapısına uygun olarak sizlerle buluşturuyoruz.

Neden  İslamlar Köyü Gözlerden uzak, doğa ile iç içe, birbirinden güzel ve harika kumsallara sahip bu bölgemiz Villa Tatili Yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bölgelerin bayında gelir. Bunun en büyük nedeni her tür ve her aile yapısına göre villa seçeneklerinin bolca bulunmasındandır.

İslamlar Muhafazakar Kiralık Villa, İslamlar Kiralık Balayı Villası, Doğa Manzaralı Villa, Deniz Manzaralı Villa, İslamlar Özel Korunaklı Havuzlu Villa ve Özel Jakuzili Villa Seçeneklerinin tamamı bu bölgemizde bulunmaktadır.

Günlük İslamlar Köyü Villa Kiralama Fırsatları

Bu kadar farklı özellikte villanın aynı bölgede bulunması bu alanda en çok tercih edilen bölge haline gelmesinde büyük etki yapmaktadır. Bunun ile birlikte Ülkemizin en güzel koylarının burada bulunması ve bu koylarda düzenlenen tekne turları bir çok ziyaretçinin bu bölgeye ilgisini arttırmaktadır.

Dünyanın en güzel plajları arasında gösterilen Patara ve Kaputaj plajlarına olan yakınlığı deniz seven tatilciler içinde büyük avantaj sağlamaktadır. Sizde İslamlar Kiralık Villa seçeneklerinden kendiniz ve aileniz için en uygununu belirleyerek harika bir tatil geçirmek adına hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.