Üzümlü

Korunaklı

Villa Ayışığı

4550 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Üzümlü villa kiralama, balayı, deniz manzaralı, jakuzili, muhafazakar tatil için villalar ve en uygun kampanyalar için online villa kiralama sitesi Villam Online sizlerle.

Üzümlü villa kiralama

Ülkemizde yaz tatili denilince herkes tarafından ilk akla gelen şehir; Üzümlü’dır. Akdeniz’in muhteşem sahillerine sahip olan Üzümlü’ya her yıl milyonlarca turist tatil yapmak adına akın etmektedir. Yaz aylarında otel doluluk oranları %100 ü bulan bu bölgemizde son dönemde Villa Tatili tercihinde büyük bir artış gözlemlenmektedir. Bunun birbirinden farklı nedenleri olmak ile birlikte; Yemyeşil bir doğaya sahip olması, misafirlerimize lüks ve özel bir tatil imkanın sunulması, özel ve korunaklı villa yapılarına sahip olunmasının yanında gözlerden uzak bir tatil geçirmek istenmesidir.

Üzümlü’da Kiralık Tatil Villaları ile benzersiz bir tatil için en uygun fiyat ve lokasyon seçenekleri ile Üzümlü Villa Kiralama fırsatları için tıkla!

Otel konseptinden sıkılan, tatilini kendi istediği gibi şekillendirmek ve sadece sevdikleriyle birlikte tatil geçirmek isteyenler Üzümlü’da Kiralık Villa seçeneklerini değerlendirebilir. Evinizin rahatlığını ve sınırsız özgürlüğü sizlere sunan kiralık villalarımızda gönlünüzce eğlenebilir ve tatilinizden büyük keyif alabilirsiniz.

Üzümlü bölgesinde kiralık villa seçeneklerimizin tamamı özel havuzlu villa kategorisindedir. Bununla birlikte; balayı konseptine uygun kiralık villa, muhafazakar villa, özel jakuzili villa, doğa manzaralı villa, deniz manzaralı villa, özel korunaklı villa ve ısıtmalı kapalı havuzlu villa seçenekleri ile her kesime hitap etmektedir.

Sizde otel tatillerinden sıkıldıysanız; aileniz ile birlikte daha sessiz, doğa içerisinde modern yapılı bir villada tatilinizi geçirebilirsiniz. Ayrıca günün istediğiniz saatinde istediğiniz etkinliği gerçekleştirme ve ailenize daha fazla zaman ayırma imkanına sahip olacaksınız. Üzümlü Kiralık Villa tatili yapan misafirlerimiz; zamanlarını gönüllerince geçirmek adına istedikleri zaman havuza girebilir, özel güneşlenme alanlarında özgürce güneşlenebilir ve istedikleri zaman farklı aktivitelere katılmak adına dışarı çıkabilirler. Yani kısacası Üzümlü’da villada tatil yapan misafirlerimiz tamamen özgür ve dolu dolu bir tatil geçirebilir.

Üzümlü Kiralık Tatil Villaları

Üzümlü bölgesinde bulunan villalarda tatilini geçiren misafirlerimiz otel konseptinde olduğu gibi otele tıkılıp kalmazlar. Bu bölgemizin tarihi ve kültürel miraslarını ziyaret etme ve diledikleri sahilde denizin tadını çıkarma şansına sahiptirler. Ayrıca zaman çizelgelerini kendileri belirler ve herhangi bir etkinlik için sıra beklemek zorunda kalmazlar.

Sizde yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmak ve aileniz ile birlikte keyifli bir tatil geçirmek adına; Üzümlü bölgesinde bulunan birbirinden farklı özellik ve konuma sahip villalarımızı günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz.