Fethiye

Korunaklı

Nokta Villa Resort

6300 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Divine

35000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Fas

4494 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Hisarpark A

6804 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Hisarpark B

45500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Hisarpark D

45500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Kelebek

35000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Likya 3

4900 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Melisun

52500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Mina

52500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Nisa

52500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Ocakköy

52500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Onix Sami

52500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Opal

6860 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Orkide

63000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Prestij 1

5250 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Fethiye; Villa tatili seçenekleri değerlendirmek isteyen tatilcilerin göz bebeği konumundadır. Eşsiz doğası ve harika plajları ile her yıl binlerce tatilci Fethiye Kiralık Villa tatilini tercih etmektedir. Zamanın tamamına tatilcinin hükmettiği villa tatili sınırsız özgürlük ve keyifli bir tatil fırsatı sunuyor.

Fethiye Kiralık Tatil Villaları

Dünyanın hiç bir yerinde eşine rastlanmaya “Ölüdeniz” kumsalları tatilcilerin bu bölgemize akın etmesinin en büyük etkenlerinden biridir. Bununla birbirinden farklı doğa sporlarının bu bölgemizde bulunması adrenalin tutkunu tatilcileri bu bölgede toplamaktadır.

Fethiye Villa Kiralama

Yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmak ve sevdikleriniz ile doyasıya bir tatil geçirmek adına Fethiye Kiralık Villa tatilini tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliğe sahip villalarımız her aile yapısına uygun olarak dizayn edilmiştir. Bu nedenle Muhafazakar aileler bu villalarda gözlerden uzak ev ortamında bir tatil geçirebilirler. Denizi tercih etmeyen misafirlerimiz Özel Havuz Kiralık Villa tercihleri ile tatilinde havuzun keyfini doyasıya yaşamaktadır.

Fethiye Kiralık Villa Seçenekleri

Otellerin sıkıcı ve zaman çizelgesine sahip özelliğinden sıkılın, tatiline kendisinin yön vermek isteyenlerin tercihi kiralık villa tatili her aile yapısına uygun olarak ayrı ayrı hazırlanmıştır. Villamonline olarak ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan villaları sizlerle buluşturuyoruz. Doğa, Deniz, Güneş, Havuz ve lüks bir tatili bir arada sunan villalarımızın özelliklerini kısaca sıralamak gerekirse:

Fethiye Muhafazakar Kiralık Villa: Muhafazakar aile yapısına uygun olarak dizayn edilen villalarımız gözlerden uzak bir tatil geçirmeniz adına özel korunaklı yapıya sahiptir. Havuzunda aileniz ile eğelenirken etraftan kimsenin size görmesine izin verilmeyecek şekilde kapalı bir ortama sahiptir.

Fethiye Kiralık Balayı Villaları: Yeni evli çiftlerin rahat ve konforlu bir balayı geçirmeleri adına hazırlanan villalarda romantik bir balayı geçirebilirsiniz. Özel jakuziye sahip villalarımızda açık ve kapalı ısıtmalı havuz mevcuttur.

Fethiye Özel Havuzlu Kiralık Villa: Denizi sevmeyen veya Havuzu daha çok seven tatilcilerin tercih ettiği özel havuzlu villalarımızda birbirinden farklı ölçülerde açık yüzme havuzlarına sahip olabilirsiniz. Küçük çocuklu aileler için çocuk havuzlu villa seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Fethiye Aileye Uygun Kiralık Villa: Tatilini ailesiyle doya doya geçirmek isteyenlerin tercih ettiği Aileye uygun kiralık villa seçenekleri her tür aileye uygundur. Küçük veya kalabalık aileler 2 kişiden 8 kişiye kadar konaklama imkanı sağlanan villalarımızda kendi evinin rahatlığında bir tatil geçirebilir.

Fethiye bölgesinde bulunan villalarda tatilini geçiren misafirlerimiz otel konseptinde olduğu gibi otele tıkılıp kalmazlar. Bu bölgemizin tarihi ve kültürel miraslarını ziyaret etme ve diledikleri sahilde denizin tadını çıkarma şansına sahiptirler. Ayrıca zaman çizelgelerini kendileri belirler ve herhangi bir etkinlik için sıra beklemek zorunda kalmazlar.