Ölüdeniz

Korunaklı

Nokta Villa Resort

6300 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Kelebek

35000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Melisun

52500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Nisa

52500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Ocakköy

52500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Star

5250 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Ölüdeniz villa kiralama için uzman ekibimiz hizmetinizde. Muğla ilinin Fethiye ilçesine bağlı bir mahallesi olan Ölüdeniz. Yüzde seksen iki oyla 2006 yılında Dünya’nın en güzel kumsalı seçilmiştir. Turizm açısından oldukça gelişmiş bir beldedir.

Ölüdeniz villa kiralama, balayı, deniz manzaralı, jakuzili, muhafazakar tatil için villalar ve en uygun kampanyalar için online villa kiralama sitesi Villam Online sizlerle.

Ölüdeniz villa kiralama

Ülkemizde yaz tatili denilince herkes tarafından ilk akla gelen şehir; Ölüdeniz’dır. Akdeniz’in muhteşem sahillerine sahip olan Ölüdeniz’ya her yıl milyonlarca turist tatil yapmak adına akın etmektedir. Yaz aylarında otel doluluk oranları %100 ü bulan bu bölgemizde son dönemde Villa Tatili tercihinde büyük bir artış gözlemlenmektedir. Bunun birbirinden farklı nedenleri olmak ile birlikte; Yemyeşil bir doğaya sahip olması, misafirlerimize lüks ve özel bir tatil imkanın sunulması, özel ve korunaklı villa yapılarına sahip olunmasının yanında gözlerden uzak bir tatil geçirmek istenmesidir.

Ölüdeniz’da Kiralık Tatil Villaları ile benzersiz bir tatil için en uygun fiyat ve lokasyon seçenekleri ile Ölüdeniz Villa Kiralama fırsatları için tıkla!

Otel konseptinden sıkılan, tatilini kendi istediği gibi şekillendirmek ve sadece sevdikleriyle birlikte tatil geçirmek isteyenler Ölüdeniz’da Kiralık Villa seçeneklerini değerlendirebilir. Evinizin rahatlığını ve sınırsız özgürlüğü sizlere sunan kiralık villalarımızda gönlünüzce eğlenebilir ve tatilinizden büyük keyif alabilirsiniz.

Ölüdeniz bölgesinde kiralık villa seçeneklerimizin tamamı özel havuzlu villa kategorisindedir. Bununla birlikte; balayı konseptine uygun kiralık villa, muhafazakar villa, özel jakuzili villa, doğa manzaralı villa, deniz manzaralı villa, özel korunaklı villa ve ısıtmalı kapalı havuzlu villa seçenekleri ile her kesime hitap etmektedir.

Sizde otel tatillerinden sıkıldıysanız; aileniz ile birlikte daha sessiz, doğa içerisinde modern yapılı bir villada tatilinizi geçirebilirsiniz. Ayrıca günün istediğiniz saatinde istediğiniz etkinliği gerçekleştirme ve ailenize daha fazla zaman ayırma imkanına sahip olacaksınız. Ölüdeniz Kiralık Villa tatili yapan misafirlerimiz; zamanlarını gönüllerince geçirmek adına istedikleri zaman havuza girebilir, özel güneşlenme alanlarında özgürce güneşlenebilir ve istedikleri zaman farklı aktivitelere katılmak adına dışarı çıkabilirler. Yani kısacası Ölüdeniz’da villada tatil yapan misafirlerimiz tamamen özgür ve dolu dolu bir tatil geçirebilir.

Ölüdeniz Kiralık Tatil Villaları

Ölüdeniz bölgesinde bulunan villalarda tatilini geçiren misafirlerimiz otel konseptinde olduğu gibi otele tıkılıp kalmazlar. Bu bölgemizin tarihi ve kültürel miraslarını ziyaret etme ve diledikleri sahilde denizin tadını çıkarma şansına sahiptirler. Ayrıca zaman çizelgelerini kendileri belirler ve herhangi bir etkinlik için sıra beklemek zorunda kalmazlar.

Sizde yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmak ve aileniz ile birlikte keyifli bir tatil geçirmek adına; Ölüdeniz bölgesinde bulunan birbirinden farklı özellik ve konuma sahip villalarımızı günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz.