Kurumsal

www.villamonline.com web sayfamıza hoşgeldiniz;

Villam Online olarak; Kalkan, Kaş, Fethiye, Bodrum, Muğla, Marmaris ve Ölüdeniz gibi turistik bölgelerde Villa Kiralama hizmeti vermekteyiz. Hayallerinizdeki tatili yapmanız adına özenle hazırlanmış villalarımızı; haftalık, aylık veya sezonluk olarak kiralayarak lüks bir tatil geçirebilirsiniz.

Şehrin kalabalık ortamından sıkılıp rahat ve sessiz bir tatil yapmak isteyenlerin, son dönemde Villa Tatilini tercih etmelerini çok iyi anlıyoruz. Otellerin kalabalık ortamından uzak, doğa ile iç içe bir tatil geçirmeniz için gerekli tüm donanıma sahip villaları sizlerle buluşturuyoruz. 2019 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulan şirketimiz Akdeniz ve Ege bölgesinde birbirinden farklı özelliklere sahip villalarımızla hizmet vermektedir.

Villamonline.com olarak;

Sahip olduğumuz geniş portföyümüz ile hayalinizdeki villayı sizlerle buluşturuyoruz. Doğa içinde sessiz, huzurlu, unutulmaz ve lüks bir tatil geçirmeniz için size özel villaları belirleyerek müşteri memnuniyeti ilkesinde hareket ediyoruz. Villalarımızda tatilin keyfini süren misafirlerimize karşı dürüst, ilkeli ve kaliteli bir bir hizmet vermek adına deneyimli ve profesyonel bir ekibe sahibiz.

MİSYONUMUZ

Her zevke ve bütçeye uygun villalarımızda; rahat, huzurlu, lüks ve benzersiz bir tatil geçirmek isteyen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, doğa ve deniz manzarasına sahip özel havuzlu villalarda unutulmaz bir tatil geçirmelerini sağlamak.

VİZYONUMUZ

Villamonline.com olarak Villa kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimize; balayı konsepti villa, muhafazakar villa ve özel korunaklı havuzlu villalarımızda farklı bir tatil deneyimi elde etmeniz ve alternatif tatil hizmetini sizlere en işi şekilde sağlamak.