Isıtmalı Havuzlu

Korunaklı

Villa Ata

8904 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Ayışığı

4550 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Derya 2

7000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Flora

10500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Hande

9940 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa İmera

12460 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Kaya

4746 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Keşke

0 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Nil

6496 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Şen

7700 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Serin 10

9898 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Serin 4

42000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Serin 9

7896 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Turna

21000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Yaren

7000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Yaz aylarında tatil yapma imkanı bulamayanlar, evlilik tarihi kış aylarında olanlar veya serin havalarda açık yüzme havuzuna girmek istemeyenler için; ısıtmalı havuz oldukça tatmin edici gelmektedir. Tatil denildiği zaman bazıları sadece kumsal veya denizi düşünebilir. Fakat bu tatil anlayışına alternatif arayan veya daha sakin bir tatil geçirmek isteyenler son dönemde villada tatil konseptlerine büyük ilgi göstermektedir.

Isıtmalı Havuzlu Villa Kiralama

Yılın istediğiniz zaman aralığında tatil yapmanıza imkan veren ısıtmalı havuzlu villa seçeneklerimiz ile sizlere unutamayacağınız bir tatil fırsatı sunuyoruz. Birbirinden farklı özelliklere sahip villalarımızın bazıları müşterilerimizin istedikleri zaman havuz keyfi yaşamaları adına kapalı ve ısıtmalı havuza sahiptir. Sizde sevdiklerinizle bu havuzlarda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 

İnsanların otellerin kalabalık ve standartlaşan tatil anlayışından sıkıldığı, daha sakin ve mütavazi bir tatil geçirmek istediği bu günlerde villa tatili oldukça ilgi görmektedir. Kendinize ait bir açık yüzme havuz veya kapalı ısıtmalı havuz seçeneklerinin bulunduğu villalarımızın bahçesinde günü istediğiniz gibi geçirebilirsiniz. Özel teras alanlarında manzaranın tadını çıkarabilir ve keyifli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. 

Tatilde yapmak İstediklerinizi tamamen özgür bir şekilde yapmanıza, eğlenirken veya güneşlenirken kimse tarafından rahatsız edilmemenize imkan sağlayan villalarımızda muhafazakar aileler de rahatlıkla tatilini geçirebilirler. 

Isıtmalı Havuzlu Villa Tatili Seçenekleri

Antalya ve Muğla bölgesinde yılın her döneminde villa tatili yapmak isteyen misafirlerimiz için uygun yapıya sahip villamız bulunmaktadır. Özellikle havanın serin olduğu veya kış aylarında dinlenmek isteyenler için özel yapılmış ısıtmalı havuzlu villalarımız büyük ilgi görmektedir. Günün istediğiniz zaman aralığında havuz keyfi yaşamanıza imkan veren villalarımızı günlük veya haftalık kiralayabilirsiniz.

Aileniz veya sevdikleriniz ile birlikte baş başa vakit geçirmek ve iş stresini üzerinizden atmanız adına yılın her döneminde; Isıtmalı Havuz yapısına sahip villalarımızda keyifli bir tatil imkanına sahip olacaksınız.

Kiralık Isıtmalı Havuzlu Villalar ile evinizin rahatlığında yaşayacağınız tatil için Isıtmalı Havuzlu Villa Kiralama Fırsatları hemen tıklayın!