Jakuzili

Vill Eda

16002 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Ada

4004 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Aslı

24500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Ata

8904 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Ay

7000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Aylin

7504 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Beyza

14000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Buse

48090 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Canan

5992 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Ceren

15050 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Çiçek

18004 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Defne

8400 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Dere

5950 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Derya 2

7000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Destan

42000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Falez

5950 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Özellikle yeni evli çiftlerin balayı tatillerini geçirmek için tercih ettiği Özel Jakuzili Villa sizlere unutulmaz bir tatil yapmanıza imkan tanımaktadır. Özel ve lüks bir villada düğün yorgunluğunu üzerinizden atabilir sizin için özel hazırlanmış jakuzi’de keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bedeninizi ve ruhunuzu dinlendiren doğa manzaralı villalarımızda gözlerden uzak sakin ve keyifli bir tatil sizleri bekliyor.

Jakuzili Villa Kiralama

Jakuzili balayı villalarımız eşsiz doğa ve deniz manzarası eşliğinde gözlerden uzak ve keyifli bir tatil geçirmeniz adına tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek düzeydedir. İster yatak odasında jakuzisi olan bir villa, isterseniz terasında jakuzi bulunan villa seçeneklerimizden istediğinizde tatilinizi geçirebilirsiniz.

Kiralık Jakuzili Villa 

Jakuzili Villalarımız tatil için ihtiyaç duyduğunuz tüm ihtiyaçlar düşünülerek dizayn edilmiş eşsiz bir mimari yapıya sahiptir. Bahçesinde farklı ebatlarda yüzme havuzu bulunan villalarımızda aileniz veya sevdikleriniz ile yüzebilir; özel güneşlenme alanında dilediğinizce özgür güneşlenebilirsiniz. Ayrıca villalarımızda kalan misafirlerimizin kimse tarafından rahatsız edilmemesi veya tamamen gözlerden uzak bir tatil geçirmeleri adına tamamen korunaklı bir yapıya sahiptir. 

Otel veya tatil köylerinde kalabalık ve sıkıcı bir tatil yapmak istemeyen, tatilini ailesine veya sevdiklerine ayırmak isteyenler, özellikle romantik bir tatil geçirmek isteyenler Özel Jakuzili Villa tatiline büyük ilgi göstermektedir. Tatil için ayırdığı zamanın tamamını harika bir manzaraya sahip, bahçesinde yüzme havuzu, yatak odasında özel jakuzisi bulunan villada gözlerden uzak bir şekilde geçirme imkanına sahipsiniz. 

Özel Jakuzili Villalarımızda tamamen dinlenmiş ve hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil geçirme imkanına sahip olacaksınız. Farklı özellikli mimari yapıya sahip villalarımızdan beğendiğinizi günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz.

Jakuzili Kiralık Villalar lüks bir tatil için en ekonomik yönemlerden biri olarak Kiralık Jakuzili Villa Fırsatlarımızla harika tatil imkanları sunuyoruz!