Özel Bahçeli

Korunaklı

Villa Aslı

24500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Falez

5950 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Flora

10500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa İmera

12460 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Nil

6496 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Şen

7700 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Serin 1

35000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Turna

0 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Yaren

0 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villla Shocking Blue

7000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmak adına gideceğiniz tatilde; eğlenmek ve güzel vakit geçirmek için otellerin kalabalık ortamından sıkılanlara alternatif villa tatilini tavsiye ediyoruz. Sevdikleriniz veya sadece aileniz ile birlikte Özel Bahçeli Villa kiralayarak gözlerden uzak doğa ile iç içe bir tatil geçirebilirsiniz. Bahçesinde size ait yüzme havuzunda keyifli vakit geçirebilir, özel korunaklı bahçesinde dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği; Özel Bahçeli Villalar ihtiyaç duyacağınız tüm donanıma sahip olarak dizayn edilmiştir.

Özel Bahçeli Villa Kiralama

Farklı mimarı yapıya sahip olan bahçeli villalarımız da küçük veya kalabalık aileler rahatlıkla tatilini geçirebilirler. 4 ile 12 kişinin konforlu bir şekilde konaklamasına imkan tanıyan villalarımız ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle aileleri ile sessiz, gözlerden uzak ve lüks bir tatil geçirmek isteyenlerin en çok aradığı özellik kalacakları villanın tüm ihtiyaçlara cevap verecek bir bahçeye sahip olmasıdır. Gün içerisinde güneşlenmek, kahvaltı yapmak, dinlenmek veya bahçesinde bulunan barbeküde istediğini pişirmek ve bunu gözlerden uzak bir şekilde yapmak sizlere keyif verecektir. Ayrıca çocuklarınızın koşup oynayacağı ve tatilin tadını doyasıya çıkaracağı; Özel Bahçeli Villalar aradığınız tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına sizleri beklemektedir.

Bahçeli Villada Unutulmaz Bir Tatil Deneyimi Yaşayın

Hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz apartman dairelerinden sıkılan, otellerin küçük odalarında tatil yapmak istemeyen, çocuklarının koşup oynamasına ve eğlenmesine imkan tanıyacak bir bahçeye sahip villa arayanlara birbirinden farklı mimari yapıya sahip villalar ile hizmet vermekteyiz. Özellikle pandemi döneminde evlerinde kalmak zorunda kalan ve kalabalık ortamlardan rahatsızlık duyan misafirlerimiz; sadece aileleri ile birlikte kalabileceği Özel Bahçeli Villa kiralayarak hiç bir kimseye temas etmeden bir tatil geçirebilirler.

Villamonline olarak siz değerli müşterilerimizin bu isteklerinize en iyi karşılığı verebilmek adına; Antalya, Kaş, Kalkan, Muğla, Bodrum, Marmaris ve Fethiye bölgesinde birbirinden güzel ve lüks Özel Bahçeli Villaları sizlerle buluşturuyoruz. Sizde doğa ile iç içe, sessiz, deniz manzaralı, özel yüzme havuzuna sahip villalarımızda yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilir ve unutulmaz bir bahçeli villa tatili deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kiralık Özel Bahçeli Villa Fırsatları seçenekleri en iyi lokasyonlara sahip harika özel bahçeli villa seçenekleri ile Özel Bahçeli Villa Kiralama