Özel Bahçeli

Korunaklı

Villa Ada

4004 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Arel

5600 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Aslan

8162 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Aslı

24500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Aylin

7504 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Canan

5992 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Duru

24500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Falez

5950 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Flora

10500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa İmera

12460 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa İslamlar

7000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Kafkas

4753 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Kaya

4746 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Melis

4501 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Mira

15001 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Nil

6496 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmak adına gideceğiniz tatilde; eğlenmek ve güzel vakit geçirmek için otellerin kalabalık ortamından sıkılanlara alternatif villa tatilini tavsiye ediyoruz. Sevdikleriniz veya sadece aileniz ile birlikte Özel Bahçeli Villa kiralayarak gözlerden uzak doğa ile iç içe bir tatil geçirebilirsiniz. Bahçesinde size ait yüzme havuzunda keyifli vakit geçirebilir, özel korunaklı bahçesinde dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği; Özel Bahçeli Villalar ihtiyaç duyacağınız tüm donanıma sahip olarak dizayn edilmiştir.

Özel Bahçeli Villa Kiralama

Farklı mimarı yapıya sahip olan bahçeli villalarımız da küçük veya kalabalık aileler rahatlıkla tatilini geçirebilirler. 4 ile 12 kişinin konforlu bir şekilde konaklamasına imkan tanıyan villalarımız ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle aileleri ile sessiz, gözlerden uzak ve lüks bir tatil geçirmek isteyenlerin en çok aradığı özellik kalacakları villanın tüm ihtiyaçlara cevap verecek bir bahçeye sahip olmasıdır. Gün içerisinde güneşlenmek, kahvaltı yapmak, dinlenmek veya bahçesinde bulunan barbeküde istediğini pişirmek ve bunu gözlerden uzak bir şekilde yapmak sizlere keyif verecektir. Ayrıca çocuklarınızın koşup oynayacağı ve tatilin tadını doyasıya çıkaracağı; Özel Bahçeli Villalar aradığınız tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına sizleri beklemektedir.

Bahçeli Villada Unutulmaz Bir Tatil Deneyimi Yaşayın

Hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz apartman dairelerinden sıkılan, otellerin küçük odalarında tatil yapmak istemeyen, çocuklarının koşup oynamasına ve eğlenmesine imkan tanıyacak bir bahçeye sahip villa arayanlara birbirinden farklı mimari yapıya sahip villalar ile hizmet vermekteyiz. Özellikle pandemi döneminde evlerinde kalmak zorunda kalan ve kalabalık ortamlardan rahatsızlık duyan misafirlerimiz; sadece aileleri ile birlikte kalabileceği Özel Bahçeli Villa kiralayarak hiç bir kimseye temas etmeden bir tatil geçirebilirler.

Villamonline olarak siz değerli müşterilerimizin bu isteklerinize en iyi karşılığı verebilmek adına; Antalya, Kaş, Kalkan, Muğla, Bodrum, Marmaris ve Fethiye bölgesinde birbirinden güzel ve lüks Özel Bahçeli Villaları sizlerle buluşturuyoruz. Sizde doğa ile iç içe, sessiz, deniz manzaralı, özel yüzme havuzuna sahip villalarımızda yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilir ve unutulmaz bir bahçeli villa tatili deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kiralık Özel Bahçeli Villa Fırsatları seçenekleri en iyi lokasyonlara sahip harika özel bahçeli villa seçenekleri ile Özel Bahçeli Villa Kiralama