Özel Havuzlu

Korunaklı

Villa Algın

24500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Aslı

24500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Balkız

14000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Bediz

24500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Buse

48090 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Çisil

24500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Falez

5950 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Flora

10500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa İgor

10500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa İmera

12460 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Keşke

0 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Myra 1

5502 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Myra 2

0 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Ottoman Duo

3500 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Ozi

4200 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Villa Panorama 2

10150 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Özel Havuzlu Villa tatili bu güne kadar yaptığınız otel tatillerinden çok daha eğlenceli ve çok daha ekonomiktir. Yılın tüm yorgunluğunu üzerinden atarken tüm zamanınızı aileniz veya sevdiklerinizle ile doyasıya geçirebilirsiniz. Tatil denilince ilk akla gelen havuzlu villa ile bütünleştiren villa tatili bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle muhafazakar aileler veya yeni evli çiftler gözlerden uzak havuzda yüzmek ve özel güneşlenme alanında doyasıya güneşlenmek adına villa tatilini tercih etmektedir.

Özel Havuzlu Villa Kiralama

Tamamen size ait olan Özel Havuzlu Villa‘da tatilinizi geçirirken bu tatilin başka kimseler tarafından görünmemesi adına özel olarak korunaklı bir yapıya dönüştürülmüştür. Günün istediğiniz saatinde zaman veya süre sınırı olmadan dilediğinizce havuza girebilir ve sadece aileniz ile zaman geçirebilirsiniz.

Ev ortamında tatil yapmak ve dilediğinizce eğlenceli vakit geçirmek adına birbirinden farklı özel mimari yapıya sahip villalarımızı gönül rahatlığı ile kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız villaya ait olan ve sadece sizin kullanımına açık olan havuzları başka kişilerle paylaşmak zorunda değilsiniz. 

Özel Havuzlu Villalarda Konforlu Bir Tatil Sizi Bekliyor

Tüm yıl boyunca tatil planı yapan ve bu tatilin kusursuzca geçmesi için araştırma yapanlar; Özel Korunaklı Havuzlu Villa tatili ile aradığı huzur ve eğlenceye kavuşabilir. Tamamen size ve ailenize ait Özel Havuzlu Villalarımızda sınırsızca eğlenme ve dinlenme imkanına sahip olacaksınız. 

Ayrıca siz değerli misafirlerimizin kış aylarında da rahat ve konforlu bir tatil villa tatili geçirmeniz adına kapalı ve ısıtmalı Özel Havuzlu Villa seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Yılın istediğiniz zaman aralığında ister açık yüzme havuzlu ister kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzlu villalarımızda konforlu ve ekonomik bir tatil geçirmeniz için birbirinden farklı mimari yapıya sahip villalarımız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

5 yıldızlı otel konforunda bir villa tatili geçirmeniz adına gerekli tüm donanıma sahip villalarımızda; sadece siz ve ailenizin konaklayacağı için hijyen açısından otellere göre çok daha sağlıklı ve temizdir. Bununla birlikte diğer otel tatillerinde uygulanan zaman çizelgesini kendiniz belirleyebilir ve günü istediğiniz gibi geçirebilirsiniz.

Kiralık Özel Havuzlu Villa Fırsatları seçenekleri harika lokasyonlarda benzersiz tatil olanaklarımızla sizlere Lüks Özel Havuzlu Villa Kiralama indirimleri