Türk Hamamı

Korunaklı

Villa Ata

8904 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Nil

6496 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla
Korunaklı

Villa Turna

21000 ₺'den başlayan haftalık fiyatlarla

Türk Hamamı villa kiralama, balayı, deniz manzaralı, jakuzili, muhafazakar tatil için villalar ve en uygun kampanyalar için online villa kiralama sitesi Villam Online sizlerle.

Türk Hamamı villa kiralama

Ülkemizde yaz tatili denilince herkes tarafından ilk akla gelen şehir; Türk Hamamı’dır. Akdeniz’in muhteşem sahillerine sahip olan Türk Hamamı’ya her yıl milyonlarca turist tatil yapmak adına akın etmektedir. Yaz aylarında otel doluluk oranları %100 ü bulan bu bölgemizde son dönemde Villa Tatili tercihinde büyük bir artış gözlemlenmektedir. Bunun birbirinden farklı nedenleri olmak ile birlikte; Yemyeşil bir doğaya sahip olması, misafirlerimize lüks ve özel bir tatil imkanın sunulması, özel ve korunaklı villa yapılarına sahip olunmasının yanında gözlerden uzak bir tatil geçirmek istenmesidir.

Türk Hamamı’da Kiralık Tatil Villaları ile benzersiz bir tatil için en uygun fiyat ve lokasyon seçenekleri ile Türk Hamamı Villa Kiralama fırsatları için tıkla!

Otel konseptinden sıkılan, tatilini kendi istediği gibi şekillendirmek ve sadece sevdikleriyle birlikte tatil geçirmek isteyenler Türk Hamamı’da Kiralık Villa seçeneklerini değerlendirebilir. Evinizin rahatlığını ve sınırsız özgürlüğü sizlere sunan kiralık villalarımızda gönlünüzce eğlenebilir ve tatilinizden büyük keyif alabilirsiniz.

Türk Hamamı bölgesinde kiralık villa seçeneklerimizin tamamı özel havuzlu villa kategorisindedir. Bununla birlikte; balayı konseptine uygun kiralık villa, muhafazakar villa, özel jakuzili villa, doğa manzaralı villa, deniz manzaralı villa, özel korunaklı villa ve ısıtmalı kapalı havuzlu villa seçenekleri ile her kesime hitap etmektedir.

Sizde otel tatillerinden sıkıldıysanız; aileniz ile birlikte daha sessiz, doğa içerisinde modern yapılı bir villada tatilinizi geçirebilirsiniz. Ayrıca günün istediğiniz saatinde istediğiniz etkinliği gerçekleştirme ve ailenize daha fazla zaman ayırma imkanına sahip olacaksınız. Türk Hamamı Kiralık Villa tatili yapan misafirlerimiz; zamanlarını gönüllerince geçirmek adına istedikleri zaman havuza girebilir, özel güneşlenme alanlarında özgürce güneşlenebilir ve istedikleri zaman farklı aktivitelere katılmak adına dışarı çıkabilirler. Yani kısacası Türk Hamamı’da villada tatil yapan misafirlerimiz tamamen özgür ve dolu dolu bir tatil geçirebilir.

Türk Hamamı Kiralık Tatil Villaları

Türk Hamamı bölgesinde bulunan villalarda tatilini geçiren misafirlerimiz otel konseptinde olduğu gibi otele tıkılıp kalmazlar. Bu bölgemizin tarihi ve kültürel miraslarını ziyaret etme ve diledikleri sahilde denizin tadını çıkarma şansına sahiptirler. Ayrıca zaman çizelgelerini kendileri belirler ve herhangi bir etkinlik için sıra beklemek zorunda kalmazlar.

Sizde yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmak ve aileniz ile birlikte keyifli bir tatil geçirmek adına; Türk Hamamı bölgesinde bulunan birbirinden farklı özellik ve konuma sahip villalarımızı günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz.