Villa Kiralama Sitesinin Güvenilirliğini Nasıl Anlaşılır?

villa kiralama sitesinin guvenlirligini nasil anlasilir

Güvenli Villa Kiralama Sitesi nasıl anlaşılır? Resmi ve kurumsal villa kiralama sitesi aracılığı ile yapılacak tüm rezervasyonlarınızda güvenli tatil imkanı sunmaktadır. Ülkemiz de son yıllarda popüler olan tatil fırsatları siteleri içerisinde olumsuz örnekler ve tatilcileri madur eden web siteleri yaygınlaşmakta.

Kullanılan internet reklam kampanya duyuruları ile yasal olmayan web siteleri üzerinden villa ve tatil turları satan web siteleri, tatilcileri madur etmekte. Ülkemizde yer alan web siteleri içerisinde kurumsal kimliğe sahip; Türkiye Cumhuriyeti tarafından kurumlarca denetlenmiş ve TÜRSAB belgesine sahip şirketler tercih edilmeli.

Villam Online TURSAB belgesine sahip güvenilir villa kiralama hizmetleri sunmaktadır. 2020 yılında çıkan yasaya göre artık villa kiralamak isteyen tüm acentelerin TÜRSAB Üyesi olma zorunluğu getirildi.

VİLLAM ONLİNE TÜRSAB DOĞRULAMA

Villa Kiralama sitesinin “Hakkımızda” bölümü, “İletişim” bölümü veya sitenin anasayfasının en altında ki bölümde logolar arasında Türsan’ın olup olmadığına bakmalısınız. TÜRSAB Üyesi ise, lisans numarası mutlaka orada görünmelidir. Bu numarası ile Türsab resmin sitesinden doğruluğunu kontrol ederek. dolandırıcılardan ve lisanssız firmalardan da korunmuş olursunuz.

Eğer Türsab Logosu görürseniz firmanın Acenta Numarasına bakınız, sitede herhangi bir yerde belirtilmiyorsa iletişim kurarak Türsab üyesi olup olmadıklarını teyit ediniz. Eğer üye iseler size üye numaralarını söylerler, siz de www.tursab.org.tr sitesinden “acentalar” menüsü altındaki “üye acentalar” başlığına tıklayıp böyle bir seyahat acentası var mı kontrol edebilrsiniz.

Aşağıdaki resimde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ( Türsab )’ ne ait logolar bulunmaktadır.

Villa Kiralama yaptığınız şirketin, iletişim, telefon, websitesi gibi bilgilerini Türsab Resmi sitesinde lisans numarasını sorgulatarak görebilirsiniz. Web sitesi ve Belge sorgulama ekranındaki iletişim bilgilerin aynı olmasına dikkat edin.

Share On Twitter Share On Facebook