Villa Tatilinizi Daha Eğlenceli Hale Getirin

villa tatilinizi daha eglenceli hale getirin

Villa Tatili Türkiye’nin cennet köşelerinde villa kiralamak, tatil keyfinizi daha da artırır. Otel odalarına ya da pansiyon köşelerine sıkışmak yerine özgürce hareket edeceğiniz bir alanda vakit geçirmek, daha ideal bir seçimdir. Bu seçiminiz sayesinde kendinize özel bir havuzda dilediğiniz gibi yüzebilir; yabancı bakışlar olmadan rahatça güneşlenebilirsiniz. Aynı zamanda bulunduğunuz bölgede size hitap eden etkinliklere katılabilir, spor yapabilir ya da alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Villa Tatili

Ekstrem Sporlar

Ekstrem Sporlar
Ekstrem Sporlar

Tatil villalarının olduğu bölgelerde ekstrem sporlar yapma şansınız da vardır. Canyoning, safari, dalış gibi heyecan dolu sporlardan hoşlanıyorsanız; siz de şimdiden planlamanızı yapabilirsiniz. Kaş ve Fethiye’de sık sık bu tür aktiviteler düzenlenir. 

Deniz, Kum, Güneş Keyfi

Yazlık villa kiralayanların çoğu, denizin ve güneşin tadını çıkarmayı amaçlar. Kaş bölgesinde bulunan birçok koy, masmavi bir denizde yüzmenin ayrıcalığını yaşamanızı sağlar. Dilerseniz tekne kiralayarak da gizli kalmış köşeleri keşfedebilirsiniz. Dünyaca ünlü plajlar ve beachcluplar da iyi bir alternatiftir. 

Tarihi Keşifler

Akdeniz ve Ege Bölgesi’nde ilk çağlardan bu yana yerleşimin olması, tarihi zenginlikleri keşfetmenizi sağlar. Kaş’ta; Antiphellos, Phellos, Patara ve Letoon gibi farklı antik kentleri ziyaret ederek zamanda yolculuk yapabilirsiniz. Tercihinizi Bodrum’dan yana yaptıysanız; Pedasa, Termera ve Aspat Kalesi gibi farklı birçok noktayı keşfedebilirsiniz. 

Yöresel Lezzetlerle Tanışın

Yöresel Lezzetler

Kışlık ya da yazlık villa kiralama nedeniyle bulunduğunuz bölgelerde, farklı yöresel lezzetleri de deneyebilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesinde özgün lezzetler bulmak mümkündür. Örneğin; Ege’de çeşitli bitkilerden hazırlanan yemekler ön plana çıkar. Kaş’ın patlıcan reçeli, piyazı ve kabak tatlısı meşhurdur. Babadağ keşkeği, ölemeç çorbası ve leğen böreği ise Fethiye denince ilk akla gelen lezzetlerdendir. 

Villanızın Konforunu Yaşayın

Tek arzunuz, biraz kafa dinlemek ve sessizlikle buluşmaksa villanızın konforundan yararlanabilirsiniz. Lüks ya da standart alternatifleri olan tatil için kiralık villalar, farklı özelliklere sahiptir. Beraber konaklayacağınız kişi sayısı fazlaysa ona uygun şekilde daha geniş seçeneklere yönelebilirsiniz. Yalnız başınıza ya da eşinizle baş başa konaklayacaksanız, genişliği daha az alanlar idealdir. Çocuklarıyla beraber tatil yapmayı planlayanlar, çocuk havuzu ve oyun alanı bulunan villaları tercih edebilir. Bu sayede hem siz hem de çocuklarınız,bir an bile sıkılmadan vakit geçirebilir. 

Muhafazakâr Villa Alternatiflerini Değerlendirin

Gözlerden uzak bir alanda konaklamak isteyenler, muhafazakâr villa kiralama ilearzuladıkları konforu elde eder. Havuzun ve şezlongların bulunduğu alanın dışarıdan görünmeyecek şekilde kapatılması, dilediğiniz gibi hareket etmenize imkân verir. Bu sayede rahatsız edici bakışlar olmadan rahatça eğlenebilirsiniz. 

Sevdiklerinizle Bir Arada Olmanın Keyfini Çıkarın

Geniş yapıda olan villaları tercih ederek, sevdiklerinizle bir arada olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Uygun fiyat avantajları, unutulmaz anılar biriktirmek için iyi bir fırsattır. Planlamanızı önceden yaparak istediğiniz konumda ve genişlikte olan bir villayı tercih edebilirsiniz.

Bilgi ve Rezervasyon 0216 470 70 98

Share On Twitter Share On Facebook