Yeni Evli Çiftlere Özel Balayı Villası

ozel balayi villasi kiralama

Özel Balayı Villası; evliliğe ilk adımınızı attıktan sonra düğün yorgunluğunu gidermek ve eşinizle baş başa vakit geçirmek için balayına çıkabilirsiniz. Balayında her şeyin istediğiniz gibi olması ve sınırlara bağlı kalmadan özgürce tatil yapmak için iyi bir planlama yapmanız şarttır. Otel ve pansiyonlarda yemek ve diğer hizmetler, belirli saat sınırlamalarına tabii olduğu için kendinizi bazı konularda kısıtlamak zorunda kalırsınız. Balayı villa kiralama alternatifini tercih etmeniz halinde ise tüm kontrolün sizin elinizde olduğu bir tatil yapmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Türkiye’nin farklı bölgelerinde konumlanan ve farklı genişliklerde olan villalarımız, unutulmayacak bir balayı için iyi bir seçimdir.

Balayı Villası Özellikleri

Size özel bir havuz, muhteşem bir manzara, sadece size ait bir villa… Bu üç ayrıcalığı yaşayabilmek için farklı seçenekleriniz var. Her ne kadar eşinizle baş başa olsanız da geniş bir alana sahip olmak istiyorsanız, 6 kişiye kadar bir arada konaklama imkânı veren villaları tercih edebilirsiniz. Yatak sayısı da kişi sayısına göre farklılık gösterir.

Balayı Villası Özellikleri
Balayı Villası Özellikleri

Tek yataktan üç yatağa kadar alternatifler mevcuttur. Jakuzi keyfini de balayınıza dâhil etmek isterseniz, kiralık balayı villası seçenekleri ile bu isteğinize kolayca ulaşabilirsiniz. Havuz ya da deniz keyfi sonrasında kendinizi jakuzideki suya bırakarak rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.

Balayı Villalarının Bulunduğu Bölgeler

Her köşesi ayrı bir güzellikte olan Türkiye’de, villa konforunda bir tatil yapabilmeniz için farklı bölge seçenekleri vardır. Akdeniz Bölgesi’nde balayınızı geçirmek isterseniz; Kaş ilçesi muhteşem doğası ve masmavi denizi ile sizi bekler.

Balayı Villalarının Bulunduğu Bölgeler
Balayı Villalarının Bulunduğu Bölgeler

Ege kıyılarında ise Bodrum, Fethiye ve Marmaris’i tercih ederek gecesiyle ve gündüzüyle dolu dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Balayı villa kiralama hizmetimizden yararlandığınız takdirde yemek saatlerinizi ya da aktivitelerinizi kendi istediğiniz gibi planlayabilirsiniz.

Balayı Villası Kiralamanın Avantajları

Balayını tamamen size özel bir ortamda geçirmek, öncelikle hijyen yönüyle avantaj sağlar. Dilerseniz muhafazakâr balayı villası kiralama seçeneklerini inceleyerek, dışarıdan görünmeyen noktalarda konumlanmış ve etrafında bulunan çitlerle gerekli güvenlik tedbirleri alınmış olanları tercih edebilirsiniz. Bu sayede yüzerken ya da güneşlenirken kimse sizi görmez.

Balayı Villası Kiralamanın Avantajları
Balayı Villası Kiralamanın Avantajları

Balayı Villalarının Fiyatları

En uygun balayı villaları ile sizi buluşturan firmamız, bütçenizi sarsmadan keyifli bir tatil yapabilmenize imkân verir. Fiyatlar; genişliğe ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Bir hafta ya da daha uzun süreli kiralama yapabilirsiniz. Villada konakladığınız süre boyunca her türlü sorununuzla firmamız bizzat ilgilenir. Villanın hem içi hem de bahçesi hijyen kurallarına uygun şekilde temizlenir. Havuzun da düzenli temizliği yapılarak sağlığınızla ilgili bir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz hale getirilir.

Balayı Villalarının Fiyatları
Balayı Villalarının Fiyatları

Tüm bu ayrıcalıklar sayesinde size düşen tek şey, eşinizle beraber tatilin keyfini çıkarmaktır. Türkiye’nin en güzel yerlerinde sade ya da Özel Balayı Villası ile lüks villa seçenekleri ile balayınızı geçirmek için Villam Online en doğru adrestir.

Share On Twitter Share On Facebook